Sultan Ahmad

 

Sultan Ahmad Şerbeti: Doğanın Eşsiz Lezzeti

Sultan Ahmad markası altında sunulan şerbetler, tarih boyunca sultanların saraylarında içtiği sağlıklı ve lezzetli içeceklerden ilham alınarak hayat bulmuştur. Bu özel içecekler, tamamen doğal içeriklerle üretilen 4 farklı çeşitle sunulur. İçlerinde endemik bitki türlerinden elde edilen özel harmanlarımızın bulunduğu bu şifa dolu şerbetler, %100 doğal ve lezzetli bir deneyim sunarlar.


Sultan Ahmad markalı doğal şerbetlerimizin çeşitleri:

Demirhindi Şerbeti: Demirhindi meyvesinin tatlılığı, Tarçın, Karanfil, Kök Zencefil, Yıldız Anason, Kakule, Zerdeçal, Limon, Muskat, Keçiboynuzu gibi içerikler özenle seçilmiş baharatlarla titizlikle harmanlanarak, içeceğimize derin bir karakter kazandırır. Özel harmanımız olan endemik bitki türleriyle zenginleştirilen bu şerbetimiz, tatlı ve baharatlı aromalarıyla keyifli bir içim sunarken sindirim sistemini de destekler.

Osmanlı Şerbeti: Osmanlı mutfağının geleneksel tatlarından ilham alarak hazırlanan Osmanlı Şerbeti, Demirhindi, Hibiskus, Kuşburnu, Tarçın, Karanfil, Kök Zencefil, Kakule, Muskat, Keçiboynuzu, Limon gibi içerikler ile zengin baharatların harmanıyla büyüleyici ve yoğun bir deneyim yaşatırken, özel harmanımız olan endemik bitki türleriyle bağışıklığı destekler.

Zencefil Şerbeti: Doğanın sağlık deposu Kök Zencefilin ferahlatıcı lezzeti Portakal ve Kakulenin tatlılığıyla dengelenerek hazırladığımız zencefil şerbetimiz, hem damakları hem de ruhu şımartır. Kök Zencefil, Portakal, Misket Limonu, Taze Nane, Kakule ve özel harmanımız olan endemik bitki türleri ile zenginleştirilen bu şerbet, enerji artırıcı ve sindirim dostu bir içecektir.

Meyan Kökü Şerbeti: Eşsiz tadı ve özgün aromasıyla Meyan Kökü Şerbeti, tarihle buluşan modern bir içeceği temsil eder. Meyan kökü doğal olarak damaklarda önce mayhoş sonrasında tatlı bir lezzet bırakır. Alışılmış asitli içeceklere sağlıklı bir alternatif oluşturan bu şerbetimiz, Meyan Kökü, Zencefil, Kakule, Tarçın, Keçiboynuzu, Karanfil, Muskat ve zengin baharat çeşitlerinin özenli harmanıyla şifa dolu ve rahatlatıcı bir içecek deneyimi sunar.

Sultan Ahmad markası, tüketicilere sultanlara layık doğal, lezzetli ve premium bir içecek deneyimi yaşatmayı amaçlar. Şerbetlerimiz oda sıcaklığında direkt olarak tüketilebileceği gibi, içerisine buz eklenerek serinletici bir şekilde ya da vücuda şifa olması için ısıtılarak daha yoğun bir lezzetle içilebilirler.

Her bir şerbetimiz tamamen meyve, sebze, çeşitli baharatlar ve özel harmanlarımızla oluşturulan endemik bitki türlerinden üretilir. %100 doğal içerikleri ile Sultan Ahmad şerbetleri, tüketicilerimizi tarihle buluştururken damaklarda eşsiz bir lezzet deneyimi yaratır.

www.sultanahmad.com