Promosyon Ürünleri / İmalat

 

Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi.


2007 yılından bu yana Türkiye’nin köklü ve güvenilir promosyon üreticisi olan İlayda Promosyon, aralarında ABD, Hollanda, Almanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin bulunduğu 25’den fazla ülkeye promosyon ürünleri ihracatı yapmakta, özellikle İngiltere pazarında güçlü konumuyla ülkemizi gururla temsil etmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre İlayda Promosyon’un tasarım ekibi tarafından özgünce planlanan promosyon ürünleri, yine İlayda Promosyon’un kendi çatısı altındaki üretimleri ile seri halde üretilmekte ve son olarak üzerlerine logo baskı / işleme yapılarak markaya değer katacak ürünler en hızlı şekilde sipariş teslim edilmektedir.

Ana üretimi İstanbul'da bulunan İlayda Promosyon, siparişlerinin %90’undan fazlasını burada üretmekte; geri kalanı siparişin niteliğine ve müşterinin tercihine göre de Çin’in Schenzen kentinde bulunan fabrikasından sağlayabilmektedir.

ISO 9001:2015 , ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 sertifikaları ile üretim kalitesini belgeleyen İlayda Promosyon, “Uygun fiyatlı, yüksek kalite” anlayışıyla müşterilerine avantajlı ürünler sunmakta ve gelecekte de yatırımlarını artırarak sunmaya devam edecektir.