Gold Atlantic

 

Gold Atlantic: İngiltere'de Yeni Bir Hayatın Anahtarı

Kiraz Holding'in bünyesinde bulunan İngiliz firması Gold Atlantic, Birleşik Krallık'da hayat kurmak, çalışmak veya yatırım yapmak isteyen iş insanları ve kurumlar için uzman İngiliz- Türk avukat ekibiyle öncü bir danışmanlık firmasıdır.


Hizmetlerimiz Neleri Kapsar?

Gold Atlantic olarak, geniş hukuki bilgi birikimimiz ve deneyimli ekibimizle İngiltere'de yeni bir yaşam başlatmak isteyenlere çeşitli konularda danışmanlık sunuyoruz:

Göçmenlik Danışmanlığı: İngiltere'de çalışma, oturum izni veya vatandaşlık elde etmek isteyen bireyler için uzman rehberlik sağlıyoruz.

Kurumsal Hizmetler: İş kurma, şube açma veya çalışan getirme konusunda kurumsal firmaları destekliyoruz. İş dünyasındaki gereksinimlerinizi anlıyor, en iyi çözümleri sunuyoruz.

Vize İşlemleri: Uzman avukat ekiplerimiz, vize başvurularınızı en etkili şekilde yönetmek için sizi yönlendirir ve gereken adımları atmanızı sağlar.

İngiltere Vatandaşlığı: İngiltere vatandaşlığına geçiş sürecinde size adım adım rehberlik eder, başarıyla sonuçlanmasını sağlarız.

Gold Atlantic Ltd., Şubat 2018 tarihinde 11207877 Kayıt No Londra’da kurulmuş ve kuruluşundan itibaren iş geçmişi ve göçmenlik hedefleri çeşitlilik gösteren yüzlerce iş insanı ve şirketin İngiltere'ye geçişlerini başarılı bir şekilde yönetmiştir.

Firmamız Gold Atlantic aynı zamanda Türkiye’de üretmiş olduğumuz Opus Enerji İçeceği ve Sultan Ahmad Premium Şerbet gibi uluslararası alanda ün yapmış markalarımızın İngiltere distribütörlüğünde yetkilidir.

www.goldatlantic.com