Diblong: Üstün Kaliteli ve Sektöründe Lider Bir Marka

Diblong, Kiraz Holding'in gurur kaynağı ve dünya çapında tanınmış en önde gelen markalarından biridir. 2007 yılından bu yana İstanbul, Türkiye'deki ISO sertifikalı üretim tesislerimizde özveriyle üretilen Diblong, güvenilirliği ve kalitesi ile öne çıkan bir marka olarak adından söz ettirir. 20'den fazla ülkede pazar lideri konumunda bulunan Diblong, kazandığı prestijli ödüllerle de başarı hikayesini taçlandırır. "Yılın En İyi İçeceği" (2020), "Erkekler İçin En Başarılı Marka" (2021), "Yılın Yükselen Markası" (2022) ve "Yılın İnovatif Markası" (2022) ödülleri, ürünlerimizin üstün kalitesini yansıtmaktadır.

Diblong'un özgün ürün yelpazesi, Ginseng ve Guarana gibi yüksek kaliteli doğal bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Bitkisel ve Helal sertifikalı olan ürünlerimizin üretimi, tüm dünyada geçerli olan GMP (Good Manufacturing Practice) ve ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 sertifikalı üretim tesislerimizde gerçekleşmektedir.

İçecek, Shot, Power Honey, 43gr Macun, 240gr Macun, Bonbon, Kapsül, Cezerye, Çikolata, Lady Çikolata, Kahve, Delay Towel, Delay Sprey, Jelly seçeneklerinden oluşan 14 farklı ürün çeşidi, yüksek kaliteli içerikleri, güçlendirilmiş etken maddeleri, her daim ulaşılabilir müşteri hizmetleri ve premium ambalajlarıyla rakiplerinden ayrılan Diblong markasının amacı tutku ve sorumlulukla yetişkinler için sağlıklı bitkisel ürünler üretmektir. Müşteri memnuniyeti, sağlık, kalite ve güven gibi değerleri temelinde bulunduran Diblong markası olarak geleceğe dönük hedefimiz; çevresel sosyal sorumluluk ilkelerimiz kapsamında üretim teknolojilerimize daha fazla yatırım yapmak ve yeni ülkelerde varlık göstererek Diblong'u dünyanın her köşesinde siz değerli müşterilerimize erişilebilir kılmaktır.

www.diblong.com